YAT VE TEKNE SİGORTASI:

Denizde yalnız değilsiniz!

Denizde tehlike çoktur, yat-tekne sigortanızı yaptırarak riskinizi en aza indirirken, ayrıca yat asistans hizmetlerinden de faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Tekne Sigortası ile ticari amaçla veya özel amaçlı kullanılan gezinti teknelerinin; denizde, karada ve/veya çekek yerinde karşılaşabilecekleri rizikolara karşı teminat sağlıyoruz.

Neden Tekne Sigortası Almalıyım?

Anadolu Sigorta’nın tekne sigortası ile sadece tekneniz değil; makine, teknenin botları, aygıtları ve donanımları da güvence altına alabilirsiniz.

Tekneniz sadece denizlere açılmışken değil; yola çıkma esnasında ya da yolculuğunu tamamladıktan sonra sökme, genel bakım, montaj gibi işlemler yapılırken oluşabilecek zararlar da Anadolu Sigorta’nın Gezinti Teknesi (Yat) Sigortası ile teminat altına alınır.

Taşıma ve denize indirmeden çekek yerinde yaşanan sorunlara, denize açıldığınızda karşılaşabileceğiniz sorunlardan doğal afetlere kadar her türlü istenmeyen kaza ve hasar durumlarına kadar tekneniz yani deniz keyfiniz Anadolu Sigorta Tekne Sigortası ile güvence altında.

Anadolu Sigorta Yat Asistans Hizmeti

Sigortalılarına her zaman en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlayan, sigorta sektörünün lideri Anadolu Sigorta'dan yeni bir ilk, Anadolu Sigorta Yat Asistans Hizmeti küçük bir prim karşılığında sigortalılarımıza teminat kapsamındaki bir hasar neticesinde seyahatleri sırasında karşılaşabilmeleri muhtemel talihsizliklerde,belirtilen limit ve sürelerle destek sağlayan bir hizmettir. Anadolu Sigorta Yat Asistans Hizmeti kapsamında sigortalılarımıza sağlanacak hizmetler şu şekildedir

Yat Asistans Hizmetleri

Geçici araç temini (ikame motor, tekne )

Otelde gecelik konaklama

Eve dönüş veya seyahati uzatma

Çalınan yatın bulunması sonrası tekneye ulaşım

Hasarlı yatın tamiri sonrası tekneye ulaşım

Yedek Parça sevkiyatı

Uzman teknik personel bulma desteği ve ulaşımı

Yedek anahtar gönderimi

Tamiri biten teknenin dönüş seyahati için demirleme ve konaklama masrafları

Talep üzerine kaptan temini

Hukuki harcamalar ve kefalet gider avansı

Acil ihtiyaçlar için avans

Online tercüman hizmeti

Sağlık danışmanlığı

Marina rehberi

Resmi bilgi