GRUP SAĞLIK SİGORTALARI

Herkes “sağlıkla” çalışmalı!

Türkiye’nin En köklü kurumlarından olan Anadolu Sigorta ile Kurum çalışanlarınız için özel anlaşmalı hastanelerden yararlanabileceğiniz geniş kapsamlı Sağlık Sigortası çözümleri Tarabya Sigorta’da.
Bir işletme personeline veya dernek çalışanlarına, eş ve çocuklarına yönelik Grup Sağlık Sigortası! Tarabya Sigorta'da sağlık sigortası ile, uygun teminat ve limitler ile yatarak veya ayakta tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Grup Sağlık Sigortaları, hem işverene hem de çalışana birçok avantajlar sunarak, uygun primler ile sağlık masraflarını güvence altına alma imkanı verir.

Grup Sağlık Sigortası'nın kurumlara avantajları ;

Vergi avantajı;
Yıllık beyanname veren mükellefler, ödedikleri sigorta primini vergi matrahından da indirebilir. Bu imkândan yararlanabilmek için primlerin ait olunan vadelerde ödenmesi gerekir.

Çalışanlarına sağladığı hizmetlerle prestijini arttırması,

Çalışanlarına tercih edilir bir çalışma ortamı sağlaması,

Çalışanların:
• Şirkete bağlılığının artması,
• Kendisini daha değerli ve şirketin uzun vadeli planları içinde hissetmesi,
• Kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti ile çalışanın asli görevlerinde olası zaman kayıplarının engellenmesi,
• Kendisini güvende hissetmesi ve bunu performansına yansıtması,

konularında avantaj ve fayda sağlaması olasıdır.

En az 20 personelin katılımıyla oluşan Grup Sağlık Sigortası ile kurumlar, istedikleri teminatları ve limitleri belirleyerek, tercihlerine göre yatarak veya ayakta tedavi giderlerini sigorta güvencesi altına alabilirler. Çalışanlara ek olarak, çalışanların eş ve çocukları da aynı ya da benzer avantajlardan faydalanabilirler.

Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimiz için Tarabya Sigorta ile iletişime geçebilirsiniz.